MOUNTPARK, Sereď

Trnavský, Sereď

MOUNTPARK, Sereď
Kraj:
Trnavský
Celková výmera:
60 000 m²
Developer:
MOUNTPARK
Dostupnosť:

Kľúčové vlastnosti

Veľké množstvo parkovacích miest pre osobné a nákladné automobily
55 m hlboké a priestranné servisné dvory
Vynikajúca cestná infraštruktúra v parku
Individuálny vchod do každej budovy

Mountpark Sereď sa nachádza na vynikajúcom logistickom mieste, ktoré prilákalo mnoho medzinárodných spoločností, ako napríklad Tesco a Samsung v Gane (7 km), PSA v Trnave (17 km), Jaguar Land Rover a Sony v Nitre (35 km). Lidl a Amazon sa nachádzajú v samotnom parku.

Mountpark Sereď ponúka vysokokvalitné poňatie a výborné technické parametre. Zvláštny dôraz kládli projektanti na riešenia, ktoré sú ekologické a vedú k nízkej spotrebe energií, ako je systém DALI, vonkajšie rolety alebo prispôsobiteľný dizajn kancelárií so zdvojenými podlahami vybavenými podlahovými boxmi. Vznikajú tu priestory s nadštandardným vybavením, relaxačné zóny so zeleňou, úschovne bicyklov a nabíjacie stanice pre elektromobily – to všetko s cieľom spríjemniť pobyt nájomcom a ich zamestnancom.

Poloha

Park je priamo spojený s diaľnicami R1 a D1 a poskytuje rýchly a ľahký prístup do Bratislavy, Trnavy a ďalších významných výrobných závodov na Slovensku, ako aj do ďalších krajín, ako sú Česká republika, Rakúsko a Maďarsko a s nimi na Balkán.

Informácie o regióne

Celková plocha
934 400 m²
Miera neobsadenosti
2,40 %
V procese výstavby
164 300 m²
Základné nájomné
5,00 €