Squarebizz Nitra

Nitriansky, Nitra

Squarebizz Nitra
Kraj:
Nitriansky
Celková výmera:
9 700 m²
Developer:
Squarebizz
Dostupnosť:

Kľúčové vlastnosti

Vynikajúca kvalita budov a špičkové technické parametre, pevné oddeľovacie steny medzi jednotkami, vysoko odolná priemyselná podlaha. Optimalizované pôdorysy pre efektívnu prevádzku, kancelárie s možnosťou úprav. Profesionálny, nepretržitý manažment objektu a správa nehnuteľnosti.
Klasifikácia energetickej účinnosti A0 a vynikajúca tepelná izolácia. Tepelné čerpadlo na vykurovanie/chladenie a vetranie s rekuperáciou tepla. LED osvetlenie všetkých vnútorných a vonkajších priestorov
Výhodná poloha a dopravné spojenie, verejná doprava, stojany na bicykle, nabíjačky pre elektromobily. Prívetivé pracovné prostredie: Atraktívna architektúra, veľké okná, udržiavaná zeleň. Flexibilné otváracie a prevádzkové hodiny

Squarebizz Business Center Nitra je projekt najmodernejších predajno-skladových a obchodných priestorov s celkovou výmerou 9 700 m 2 s kapacitou až 1 700 m 2 kancelárií v dvoch samostatných halách, v ktorých majú nájomcovia možnosť výberu z medzi priestormi s presklenou čelnou stenou typu „showroom“, alebo klasickým uzavretým skladom, prípadne ich kombináciou. Rovnako majú nájomcovia možnosť výberu z troch typov kancelárskych vstavkov, podľa veľkosti a k dispozícií sú aj exteriérové skladovacie a výstavné plochy.

Odbchodno-skladové priestory Squarebizz Business Center Nitra ponúkajú maximálnu variabilitu a flexibilnosť v ekologických a energeticky najúspornejších priestoroch v tomto segmente na trhu.

Poloha

Squarebizz Business Center Nitra sa nachádza v lokalite West Park Nitra v retailovej a priemyselnej zóne obce Lužianky v tesnej blízkosti a s priamym napojením na diaľnicu R1.

Oblasť je situovaná cca. 5km od centra Nitry, 4 km od výrobného areálu Jaguar Land Rover a zhruba 1,5 km od najväčšej mestskej časti Nitry - Klokočina s cca. 26 000 obyvateľmi.

Informácie o regióne

Celková plocha
169 000 m²
Miera neobsadenosti
8,50 %
V procese výstavby
4 800 m²
Základné nájomné
5,00 €