RAINBOW Banská Bystrica

Banskobystrický, Banská Bystrica

RAINBOW Banská Bystrica
Kraj:
Banskobystrický
Celková výmera:
50 900 m²
Developer:
RAINBOW Center
Dostupnosť:

Kľúčové vlastnosti

Expanzia prenajímateľnej plochy skladov je od 1000 m2 až po 18 000 m2
Riešenie na kľúč podľa požiadaviek klienta
Bezproblémový prístup a manévrovanie nákladných vozidiel
Priestor sa môže využívať na výrobu či ľahký priemysel

Areál s rozlohou 50.900 m2 so strategickou lokalitou na okraji mesta Banská Bystrica, s výborným dopravným napojením na rýchlostnú cestu R1. Najvyšší štandard priemyselných priestorov s možnosťou expanzie prenajímateľnej plochy až do 18.000 m2, ďalej administratívne resp. obchodné priestory a taktiež logistické centrum našej medzinárodnej logistickej spoločnosti. Moderné stavby by mali prihliadať aj na environmentálnu stránku, nízke spotreby energií či správne hospodárenie so zdrojmi, preto sme sa aj my rozhodli pre celkové efektívne využitie stavby s dôrazom na životné prostredie. To sa týka skladov aj kancelárií. Pre prenajímateľov to v prvom rade znamená nízke náklady prevádzky. Pre klienta sú úplnou samozrejmosťou parkovacie miesta, oddychová zelená zóna s miestom pre občerstvenie, nonstop prevádzky a rôzne inteligentné a ekologické riešenia. Keďže nám záleží na komforte našich klientov a prenajímateľov, budem sa snažiť splniť všetky súčasné požiadavky na moderný areál. Pohyb a presúvanie sa v tomto veľkom objekte bude umožnený bicyklami, či kolobežkami, aby sa minimalizovalo používanie áut v objekte. Samozrejmosťou budú rôzne moderné šetrné elektroinštalácie ako napríklad inteligentné LED osvetlenia a i.

Office 

Samostatná 3 podlažná administratívna budova s možnosťou expanzie až do 5 poschodí.

Kancelárske priestory sú umiestnené na južnej strane areálu. Na prízemí sú vstupné priestory, showroomy, predajne. Priestory sú navrhnuté ako veľkoplošné kancelárie s dostatočným presvetlením priestorov, s možnosťou dopĺňania transparentných alebo plných priečok. Na každom podlaží sú navrhnuté hygienické priestory, kuchynky, upratovacie komory.

  • Moderné klimatizované priestory
  • Dostatočné množstvo parkovacích miest
  • Viditeľnosť budovy z cesty R1
  • Príjemné priestory s oddychovou miestnosťou a zeleňou pred budovou

Poloha

Rainbow Center sa nachádza v mestskej časti Kremnička v Banskej Bystrici. Je strategicky umiestnený na dopravnom uzle s rýchlym prístupom do Bratislavy, Viedne, Budapešti či Krakova s výbornou viditeľnosťou priamo z rýchlostnej cesty R1.

Informácie o regióne

Celková plocha
20 900 m²
Miera neobsadenosti
0,0 %
V procese výstavby
8 000 m²
Základné nájomné
4,70 €