PANATTONI Košice

Košický, Košice

PANATTONI Košice
Kraj:
Košický
Celková výmera:
10 267 m²
Developer:
PANATTONI
Dostupnosť:

Kľúčové vlastnosti

Priame napojenie na diaľnicu D1
Dostupná mestská hromadná doprava
V komplexe sa nachádza dostatok kancelárskych priestorov, sociálne zariadenia, šatňa, oddychová miestnosť ale aj zasadačky
Disponuje výbornou polohou neďaleko letiska v Košiciach

Priemyselná hala s rozlohou viac ako 15 800 m2, disponuje výbornou polohou neďaleko letiska v Košiciach, ktorá otvára príležitosť pre klientov, ktorí vyžadujú spojenie prostredníctvom leteckej prepravy. Vďaka letisku, Panattoni Park vytvára možnosť poskytovania služieb nielen pre Slovensko, ale aj pre celý svet. Pre jej výbornú dostupnosť z okolitých krajín ako je Maďarsko, Ukrajina, Poľsko, ale aj celé Slovensko, tu vzniká vynikajúca príležitosť aj pre klientov, ktorí by chceli expandovať do okolitých štátov a obsluhovať tak okolité trhy. Novovybudovaná hala bola skolaudovaná vo februári 2020. Pri výstavbe boli použité najnovšie technológie a technologické postupy. Hala ponúka elektricky ovládateľné nakladacie mostíky pre kamióny s priemyselnými bránami. V komplexe sa nachádza dostatok kancelárskych priestorov, sociálne zariadenia, šatňa, oddychová miestnosť ale aj zasadačky, ktoré sa upravujú podľa želania klienta.

Poloha

Priemyselná hala disponuje výbornou polohou neďaleko letiska v Košiciach, ktorá otvára príležitosť pre klientov, ktorí vyžadujú spojenie prostredníctvom leteckej prepravy. Vďaka letisku, Panattoni Park vytvára možnosť poskytovania služieb nielen pre Slovensko, ale aj pre celý svet. Veľkou výhodou je priame napojenie na diaľnicu D1, čo výrazne uľahčuje situáciu pre nákladnú dopravu. Pre jej výbornú dostupnosť z okolitých krajín ako je Maďarsko, Ukrajina, Poľsko, ale aj celé Slovensko, tu vzniká vynikajúca príležitosť aj pre klientov, ktorí by chceli expandovať do okolitých štátov a obsluhovať tak okolité trhy.

Informácie o regióne

Celková plocha
160 458 m²
Miera neobsadenosti
14,19 %
V procese výstavby
7094 m²
Základné nájomné
4,90 €