SQUARE BIZZ Bory

Bratislavský, Bratislava

SQUARE BIZZ Bory
Kraj:
Bratislavský
Celková výmera:
Developer:
SQUARE
Dostupnosť:

Kľúčové vlastnosti

Prispôsobiteľný priestor - možnosť využívať od 450 m² do 4 500 m²
Verejná doprava v blízkosti - zastávka autobusu a budúce napojenie električkovej trate
Moderné technológie - vysokorýchlostný optický internet, e-nabíjacie stanice pre osobné autá
Energeticky úsporné budovy - moderné stavebné materiály, efektívna tepelná izolácia a LED osvetlenie spoločne prinášajú nižšie prevádzkové náklady

Squarebizz Business Center Bory sa vyznačuje svojou strategickou polohou na Boroch s vynikajúcim napojením na dopravnú infraštruktúru smerom do Českej Republiky, Rakúska a Maďarska. S priamym napojením na diaľničný obchvat sú jednotlivé časti Bratislavy dostupné prakticky do niekoľkých minút.

Poloha

Squarebizz Business Center Bory sa nachádza priamo v epicentre najdynamickejšieho rozvojového územia Bratislavy. Bory sú jednou z najväčších obchodných zón v Bratislave s veľkými hráčmi ako BORY MALL, HORNBACH, MERKURY MARKET, DECATHLON, KAUFLAND a METRO. Urbanistické projekty spoločností PENTA a CENTROP tu rátajú s približne 65 000 novými obyvateľmi a 25 000 novými pracovnými príležitosťami, ktoré pribudnú k už existujúcim v továrni VOLKSWAGEN. Veľká rozloha spolu s priľahlými mestskými časťami: Lamač, Záhorská Bystrica a Devínska Nová Ves, dáva tomuto územiu potenciál stať sa novým „6. okresom“ Bratislavy.

Informácie o regióne

Celková plocha
1 423 576 m²
Miera neobsadenosti
5,08 %
V procese výstavby
167 252 m²
Základné nájomné
3,45-4,30 €